Пошукове просування

При пошуку в Інтернеті, найчастіше користувачі відвідують сайти тільки з першої сторінки результатів пошуку, а на наступні сторінки майже ніхто не переходить.

Тому, щоб ваш сайт мав високу відвідуваність і привертав нових клієнтів, він повинен бути в першій 10-ці результатів за потрібними пошуковими фразами.

Як потрапити в ТОП пошукової видачі?

Пошукові системи в першу чергу оцінюють сайт по зручності і корисності для користувачів і у них є різні критерії для оцінки, починаючи від філологічної грамотності текстів, закінчуючи правильною розміткою сторінок.

Тому першим етапом пошукового просування є поліпшення структури сайту і способів подачі інформації на ньому - це називається внутрішня оптимізація.

Після того, як сайт буде відповідати всім вимогам пошукових систем, можна переходити до другого етапу, який називається "зовнішня оптимізація". Вона спрямована на підвищення "авторитетності" сайту.

Авторитетність сайту залежить від багатьох факторів, в першу чергу від того, скільки і які сайти посилаються на вас, яка їх тематика і власна авторитетність.

Для підняття та підтримки рейтингів Вашого сайту проводяться рекламні кампанії на спеціально відібраних сайтах. Правильно проведена зовнішня оптимізація підніме рейтинг вашого сайту і допоможе зайняти йому перші місця в пошуку.

Ще один важливий критерій, який впливає на положення сайту в результатах пошуку - це оцінка поведінки на сайті попередніх відвідувачів. Якщо відвідувачі залишаються на сайті певний час, переглядають різні сторінки, то пошуковики будуть оцінювати цей сайт вище, ніж ті, які швидко закривають. Зробити сайт цікавим для користувачів і таким, що відповідає їх очікуванням при пошуку - це дуже важливе завдання пошукового просування.

Пошукове просування - найбільш вигідний і ефективний спосіб реклами в Інтернеті.

 • Вартість одного залученого з пошуку відвідувача обходиться в кілька разів дешевше, ніж з будь-якої іншої реклами.
 • Довіра до сайтів, які надає пошуковик, вища ніж до сайтів з реклами.
 • Відсоток конвертації відвідувачів в клієнтів вища серед відвідувачів залучених з пошуку, ніж з реклами.

  Які послуги з пошукового просування пропонуємо ми?

  Спочатку з Вашого запиту ми проведемо безкоштовний аналіз та оцінку сайту, перевіримо, наскільки грамотно він зроблений, чи відповідає він вимогам пошукових систем.

  Ми визначимо, що потрібно зробити, щоб підвищити сайт в результатах пошуку і докладно опишемо Вам всі варіанти.

  Буває таке, що сайт зроблений неграмотно з технічної точки зору, тому будь-які дії по його просуванню не принесуть успіху. В такому випадку ефективніше будестворити новий сайт (або інтернет-магазин). Всю інформацію ми перенесемо на новий сайт і відразу почнемо просування.

   

  Дізнатись більше про можливості для Вашого сайту

  Ваше ім'я: *
  Адреса email: *
  Номер телефону:
  Адреса сайту: *
  Додаткова Інформація про магазин:

  При відправці форми, буде створено спеціальну сторінку для обговорення та уточнення замовлення, розгляду попередніх варіантів та прийняття допрацювань.

  Доступ до сторінки буде за паролем або за посиланням, яке прийде на Вашу електронну адресу.